O NAS

Przedsiębiorstwo „WP” jest polskim producentem metalowych przewodów hamulcowych do pojazdów.

Nasza oferta obejmuje również: metalowe rurki hamulcowe w zwojach, elastyczne przewody hamulcowe, drobne elementy do układów hamulcowych oraz przyrządy i zestawy dla warsztatów do samodzielnego wykonania przewodów hamulcowych. ...więcej

HAMULCOWY Vlog WP


" allowfullscreen disablekb=1 showinfo=0>

Hamulcowy Vlog WP czyli, niecodziennie o przewodach hamulcowych i nie tylko.

Poznaj bliżej życie naszej firmy, porady techniczne oraz ciekawostki dotyczące naszych produktów.

AKTUALNOŚCI


TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ

Przedsiębiorstwo WP od wielu lat jest stałym gościem Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu i innych imprez branżowych. Obecność naszej firmy stwarza okazję, by spotkać się z ostatecznymi odbiorcami – mechanikami i właścicielami warsztatów. Jest to też szansa, aby zaprezentować naszą ofertę i nowości. Jedną z nich jest uruchomienie nowej linii asortymentowej w postaci przewodów hamulcowych elastycznych – Flexline. W ofercie mamy ponad 160 referencji w specyfikacji OE, które niemal w 80% pokrywają park samochodowy Europy. 

Wieciej na: warsztat.pl


TEST CIŚNIENIA PRZEWODÓW HAMULCOWYCH

Klocki hamulcowe, tarcze, systemy ABS i EPS nie zadziałają prawidłowo, jeśli nie będziemy posiadać sprawnych sztywnych przewodów hamulcowych. Mimo że odgrywają one tak ważną rolę w układzie hamulcowym, to publikacji o technicznych aspektach wykorzystania miedzianych rur jako sztywnych przewodów hamulcowych jest niewiele. - Skutkiem czego jest pojawianie się mitów dotyczących ich używania, które należy obalić - przekonują eksperci Przedsiębiorstwa WP.

Wieciej na: warsztat.pl


NOWOŚCI W PRZEWODACH HAMULCOWYCH? OFERTA WP NA TTM

Elastyczne przewody hamulcowe oraz servisboxy, czyli zestawy zawierające cały osprzęt potrzebny do samodzielnego wykonania sztywnych przewodów hamulcowych - takie nowości na Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu przywieźli przedstawiciele Przedsiębiorstwa "WP".

Wieciej na: warsztat.pl